Reklama

Serwis Restauracje.Kolobrzeg.pl to idealne miejsce by dotrzeć do turystów odwiedzających Kołobrzeg i szukających odpowiedniego miejsca gdzie można pysznie zjeść w naszym mieście. To również świetne miejsce by trafić do mieszkańców Kołobrzegu szukających szczegółowych informacji o dobrze znanych jak i nowych lokalach w Kołobrzegu.

Wpis podstawowy - bezpłatny!

Umieszczenie obiektu w naszej bazie jest całkowicie bezpłatnie!
Darmowe ogłoszenie zawiera podstawowe informacje, takie jak nazwę lokalu, adres, telefon, godziny otwarcia, krótki opis oraz lokalizację na mapie Kołobrzegu.

Kliknij tu aby dodać wpis bezpłatny!

Wpis rozszerzony - 99zł netto / rok

Jeśli chcesz umieścić więcej informacji o swoim lokalu, proponujemy wykupienie abonamentu na wpis rozszerzony, dzięki któremu możesz umieścić:

  • odnośnik do własnej strony internetowej,
  • rozszerzony opis lokalu,
  • galerię zdjęć,
  • menu w formie tekstowej,
  • usługi dodatkowe oraz udogodnienia w formie ikonek.

Przykładowy wpis rozszerzony możesz obejrzeć klikając tutaj.

Otrzymujesz również dostęp do panelu administracyjnego dzięki któremu możesz w dowolnym momencie edytować swój wpis.

Wszystkie wpisy rozszerzone wyświetlają się ponad zwykłymi wpisami, dzięki czemu użytkownicy naszego portalu z łatwością znajdą Twój lokal.

Promocja! Do 10 lipca 2014 roczny abonament kosztuje tylko 99zł netto!

Abonament półroczny kosztuje 60zł netto!

Dodatkowo jeśli wykupisz abonament roczny oraz dostarczysz nam opis Twojego lokalu w języku niemieckim zostanie on umieszczony bezpłatnie w portalu informacyjnym dla turystów niemieckich kolobrzeg.de

Jeśli jesteś zainteresowany umieszczeniem wpisu rozszerzonego, prosimy o kontakt na nr telefonu +48 502 022 266 lub wysłanie wiadomości na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Wpis rozszerzony + artykuły sponsorowane - 249zł netto / rok

W tej wersji oprócz wpisu rozszerzonego (opisanego powyżej) użytkownik ma prawo umieścić do 6 artykułów sponsorowanych, w celu promowania swojego lokalu, sezonowego menu lub np. jakiś ciekawych wydarzeń. Tekst do artykułu dostarcza reklamodawca. Artykuły będą promowane graficznym slajdem na stronie głównej (każdy artykuł przez 10 dni).


Banery

Proponujemy również reklamę w formie dynamicznych lub statycznych banerów na stronie głównej oraz w poszczególnych kategoriach.

Baner główny rotacyjny - wyświetlany na stronie głównej oraz wszystkich podstronach - 199zł netto / miesiąc.

Baner kategorii - wyświetlany w jednej z kategorii: restauracje, pizzerie, kawiarnie - 99zł netto / miesiąc

Baner kategorii - wyświetlany w jednej z pozostałych kategorii - 49zł netto / miesiąc

Jeśli jesteś zainteresowany teką formą reklamy prosimy o wysłanie wiadomości na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. , lub kontakt telefoniczny 502 02 22 66 .

Rozmiar banerów: 728x90px

Format: jpg, png, gif, swf.

W przypadku zamówienia powyżej 300zł netto stworzenie bannera GRATIS!