Dołącz do nas

PL DE EN

Pomagamy lokalnej gastronomi!

Od kilku tygodni cały świat zmaga się z epidemią koronawirusa. Wprowadzone zostały ograniczenia mające na celu zminimalizowanie liczby zakażonych. Jednym z takich obostrzeń było zamknięcie lokali gastronomicznych barów i kawiarni. Cała branża gastronomiczna przeżywa teraz ciężkie chwile i szuka różnych pomysłów na przetrwanie tego trudnego okresu. My również postanowiliśmy wesprzeć wszystkie restauracje i kawiarnią w Kołobrzegu, które serwują swoje dania na wynos lub dowóz!

“Bez ograniczeń” – to darmowy okres reklamy za pośrednictwem naszej strony internetowej oraz mediów społecznościowych dla wszystkich lokalnych restauratorów.

Każdy właściciel restauracji, który skontaktuje się  z nami, może umieścić pełne informacje o swoim lokalu, dodać zdjęcia, aktualne menu czy telefon kontaktowy. Stworzymy profil restauracji w naszej bazie i udostępnimy Ci wszystkie opcje – całkowicie za free!

Co więcej, udostępnimy lub napiszemy post o twojej restauracji na naszym Facebooku, aby pomóc Ci dotrzeć do jak największej liczby klientów. Zapraszamy wszystkich do napisania do nas wiadomości e-mail lub wiadomości na Facebooku.

Czekamy na Wasze wiadomości.
Razem możemy więcej!

Restauracje Kołobrzeg.pl

Register

You don't have permission to register

1 × dwa =