Kawiarnia Coffeedesk

Kawiarnia Coffeedesk to projekt marki Coffeedesk.pl - największego polskiego sklepu online z dobrą kawą, herbatą i akcesoriami.

To przede wszystkim przytulne miejsce, w którym można się zrelaksować i spędzić czas z przyjaciółmi, a przy tym dowiedzieć się sporo o pasji do kawy.

Wypijesz tu wyśmienitą kawę zaparzoną przez profesjonalnych baristów, szkoleniowców i uczestników Mistrzostw Polski Baristów. Podaje się tu tylko świeżo paloną, 100% arabikę jakości Speciality. Możesz spróbować zarówno kaw parzonych w ekspresie, jak i w oryginalnych metodach alternatywnych, takich jak Chemex, Dripper czy Aeropress.

 

W codziennej ofercie znajdziesz także świeże kanapki i przekąski, domową granolę oraz pyszne ciasta.

Świeże ryby w Kołobrzegu prosto od rybaków!


 

Świeże ryby w Kołobrzegu prosto od rybaków!

Port rybacki Kołobrzeg należy do jednych z największych na polskim wybrzeżu. Praktycznie codziennie , gdy tylko pogoda pozwala, jednostki rybackie wychodzą w morze i przywożą do portu dary morza. Jakość ryb oferowanych na rynku uzależniona jest jednak od wielu czynników , takich jak: warunki w jakich jest przechowywana ryba na kutrze, szybkości rozładunku, jakości lodu itp. Aby uniknąć rozczarowań i kupić świeżą rybę najlepiej udać się do sprawdzonego źródła. Jednym z takich miejsc jest sklep prowadzony przez rybaków z Organizacji Rybaków Łodziowych - Producentów Rybnych, który oferuje w ciągłej sprzedaży najwyższej jakości ryby świeże i mrożone.

Czytaj więcej: Świeże ryby w Kołobrzegu prosto od rybaków!

Na lepszy apetyt - Paintball w Kołobrzegu

Dla wszystkich tych, którzy chcą nabrać apetytu przed wyjściem do restauracji, lub chcą się rozruszać po pysznym posiłku proponujemy zabawę w Paintball!

Czytaj więcej: Na lepszy apetyt - Paintball w Kołobrzegu

Walentynkowy tydzień w GrillHouse Wichłacz 11-16 Luty

Już od 11 lutego zapraszamy na Tydzień Miłości w GrillHouse Wichłacz!

Specjalne Walentynkowe menu poniżej:

 

Czytaj więcej: Walentynkowy tydzień w GrillHouse Wichłacz 11-16 Luty

Hamburgerowo w GrillHouse (menu)

W dniach 15-24 Listopada zapraszamy na pyszne hamburgery w GrillHouse Wichłacz!


Restauracja Milenium wyprzedaje sprzęt gastronomiczny

Restauracja Milenium sprzeda sprzęt gastronomiczny oraz wyposażenie restauracji.
Kontakt pod numerem telefonu 504 25 15 99.

Od 13 listopada Restauracja Milenium jest zamknięta.

Kołobrzeg za 50% - 18-20 Październik 2013

 Kolejna edycja akcji "Kołobrzeg za 50%"! W dniach 18-20 października 2013 będziecie mogli skorzystać z promocyjnych cen m.in. w wielu kołobrzeskich lokalach gastronomicznych. Poniżej pełna lista lokali które przystąpiły do jesiennej edycji tej promocyjnej akcji (źródło: kg50.pl):

Czytaj więcej: Kołobrzeg za 50% - 18-20 Październik 2013

Festiwal Indii 15-17.07

Festiwal Indii – największy i najsłynniejszy orientalny happening odbywający się każdego lata nad Bałtykiem. Z pomocą wolontariuszy i artystów z wielu krajów, już od kilkunastu lat tworzymy bogatą oraz kolorową prezentacje różnych aspektów kultury starożytnych Indii. Wiele godzin programu scenicznego, przeróżne prezentacje w namiotach okalających scenę oraz współtworzona przez publiczność atmosfera, to często najlepsze wspomnienie z wakacji. Każdego roku goszczą u nas wielcy artyści oraz warci poznania pasjonaci.

Czytaj więcej: Festiwal Indii 15-17.07

Bufety tematyczne w restauracji La Maison

Codziennie od godziny 17 do 20 bufety tematyczne w Restauracji Hotelu Leda. Cena 80zł/os.

Czytaj więcej: Bufety tematyczne w restauracji La Maison

Biesiada Łososiowa w Dygowie

Na 20 lipca w pod kołobrzeskim Dygowie zaplanowano kolejną edycję „Biesiady Łososiowej”. Płynąca przez Gminę Dygowo łososiowa rzeka Parsęta od lat przyciąga swymi zasobami rzesze wędkarzy, którzy zjeżdżają na teren gminy niemal z całej Polski.

Czytaj więcej: Biesiada Łososiowa w Dygowie